English English
Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
English

Specjalista ds. email marketingu

Middle

Szukamy specjalista ds. email marketingu!

Cześć! Jesteśmy sol.agency - agencją digital marketingu z 4 głównymi obszarami specjalizacji: produkcja zdjęć i wideo, projektowanie, rozwój i strategia marki. Obecnie aktywnie się rozwijamy, dlatego szukamy właśnie Ciebie!

Kogo szukamy?

Zadania:

-Przeprowadzanie badań na temat grupy docelowej, rynku i konkurencji w celu określenia strategii e-mail;

-Podział bazy danych na segmenty w celu bardziej spersonalizowanych i skutecznych kampanii;

-Tworzenie treści: opracowywanie angażujących i odpowiednich treści wraz z copywriterami i grafikami dla różnych segmentów odbiorców;

-Konfiguracja automatyzacji: wykorzystanie systemów automatyzacji do planowania i wysyłania kampanii e-mailowych w oparciu o określone zdarzenia lub zachowania;

-Śledzenie wyników kampanii, analizowanie reakcji odbiorców;

Czego oczekujemy:

-Doświadczenia od 1 roku;

-Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1;

-Umiejętności poprawnego pisania i gramatyki;

-Znajomości programu Figma (będzie dodatkowym atutem);

Co oferujemy:

-Elastyczny grafik;

-Dogodny format pracy (zdalna, hybrydowa);

-Biuro w centrum Warszawy (Warsaw Spire);

-Doświadczenie na rynku brytyjskim, amerykańskim i europejskim.

Wypełnij formularz

Informujemy, że administratorem danych jest Adchitects Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu, Aleja Niepodległości 36 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana, doceniamy Twój czas i skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza, spróbuj ponownie później.